Cennik - 4DSGN Monika Nykiel - projektowanie wnętrz

Krosno ul. Ordynacka 5

+48 796 122 233

Cennik

W mojej ofercie znajdziesz różnorodne usługi projektowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ceny zaczynają się od 80 zł/m2 i mogą wynieść do 300 zł/m2, w zależności od złożoności projektu oraz metrażu pomieszczenia.
Usługi projektowania wnętrz obejmują:
1. Projekt koncepcyjny / funkcjonalny (80 zł/m2)
Przygotowuję dla Ciebie układ koncepcyjny / funkcjonalny z rozmieszczeniem sprzętów i elementów wyposażenia wnętrz. W cenę wliczone jest też uzgodnienie i wprowadzanie ewentualnych poprawek, a także dodatkowe prace nad układem. Na koniec, przekazuję Ci opracowane materiały w postaci plików 2D (Rzuty z góry)
2. Projekt wykonawczy / kompleksowy (120-300 zł/m2)
W tym wariancie oferuję kompleksowe opracowanie projektu Twojej przestrzeni. Przygotowuję dla Ciebie układ koncepcyjny / funkcjonalny z rozmieszczeniem sprzętów i elementów wyposażenia wnętrz. W cenę wliczone jest też uzgodnienie i wprowadzanie ewentualnych poprawek, a także dodatkowe prace nad układem. Następnie preferowaną przez Ciebie wersję z etapu pierwszego przedstawiam w postaci fotorealistycznych wizualizacji 3D. W tym miejscu omawiamy też wszystkie wspólnie wybrane materiały i elementy wyposażenia. Na koniec, przekazuję Ci opracowany projekt w postaci plików 2D, w których znajdziesz:
– rysunki techniczne dla poszczególnych branż w tym hydraulika, elektryka, glazurnika, ekipy remontowej, stolarza-projekt rozmieszczenie i dobór sanitariatów
– projekt sufitów podwieszonych i dobór oświetlenia
– projekt i dobór okładzin podłogowych i ściennych (płytki, deska, panele, mikrocement, kamień, cegła, farby, tapety, lamele, sztukaterie itp.)
– projekt mebli na wymiar
– dobór mebli gotowych
– dobór stolarki wewnętrznej (drzwi)
– dobór dekoracji okien (firany, zasłony, rolety, żaluzje, shuttersy)
– lista materiałów wykończeniowych i ich miejsce dostępności
3. Nadzór autorski (Jednorazowa wizyta na budowie - 300 zł / do 3 godzin + ewentualne koszty dojazdu)
Dodatkowo, oferuję przeprowadzenie nadzoru autorskiego nad przebiegiem prac wykończeniowych, co gwarantuje, że finalne wykonanie będzie zgodne z założonym projektem. Ilość wizyt na budowie indywidualnie określona jest w umowie.
4. Nadzór inwestorski (4000 zł/miesiąc)
Ta usługa jest dla klientów, którzy nie mają możliwości śledzenia postępów prac na miejscu. Przejmuję wtedy na siebie wszystkie obowiązki związane z realizacją projektu. Ilość wizyt na budowie i zakres obowiązków indywidualnie określona jest w umowie.
5. Konsultacje projektowe (250 zł/h, a każda kolejna rozpoczęta godzina - 200 zł + koszty dojazdu)
Do każdej usługi lub zupełnie niezależnie oferuję dodatkowo konsultacje u mnie w pracowni, na miejscu inwestycji lub wizyty w sklepach.
6. Projekt VIP – bez kolejki (+ 20% do ogólnej wyceny)

Aby otrzymać szczegółową wycenę, wraz z dokładnym opisem poszczególnych usług, zapraszam do kontaktu, z chęcią przygotuję spersonalizowaną ofertę dla Twojego wnętrza. 

Copyright © 2023 4DSGN

Scroll to Top