oferta

Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Współpracując z Klientem staramy się maksymalnie zrozumieć jego preferencje i potrzeby, co przekłada się na konkretne i przemyślane rozwiązania projektowe.

Oferujemy:

Pakiet light

Obejmuje konsultację projektową – jest to wersja w najniższej cenie – Lifting wnętrza, metamorfoza. Opcja ta jest skierowana do osób, które chcą dokonać zmian w swoim domu czy mieszkaniu bez przeprowadzania kompleksowego remontu. Po zapoznaniu się ze stanem istniejącym wnętrza doświadczony projektant udziela porad dotyczących kolorystyki, oświetlenia, umeblowania oraz dekoracji.

 

Pakiet Gold

Zawiera projekt koncepcyjny:

–  określenie funkcji wnętrza za pomocą rzutów z góry

– dobór kolorystyki

– dobór materiałów wykończeniowych i wyposażenia

 

Projekt wykonawczy w postaci rysunków technicznych:

– podwieszane sufity wraz z oświetleniem

– instalacje elektryczne i CO

– układ posadzek

 

Pakiet Platinum

obejmuje cały pakiet Gold wzbogacony o wizualizacje 3D, które są bardzo pomocne, pokazują jak będzie wyglądało każde z projektowanych pomieszczeń, jaka będzie jego kolorystyka, faktury materiałowe i formy projektowanych elementów. 

W pakiecie Platinum oferujemy także (opcjonalnie) nadzór autorski nad całością lub częściami realizacji projektu w formie wizyt na budowie w celu sprawdzenia poprawności prowadzonych prac wykończeniowych. Usługa ta jest przydatna również wtedy, kiedy pojawią się niedające się przewidzieć wcześniej wątpliwości wykonawcze, wówczas doświadczony projektant sprawujący nadzór nad inwestycją dokona niezbędnych zmian spójnych z założoną wizją projektową.

 

Pakiet „Pod klucz”

czyli kompleksowe projekty wnętrz wraz z realizacją w imieniu inwestora. Usługa ta polega na koordynacji przez nas prac i dostaw materiałów oraz elementów wyposażenia aż po przekazanie klientowi gotowego, wykończonego ‚pod klucz’ domu, mieszkania itp.

 

UWAGA! Oferujemy również wykonanie projektu drogą internetową.

 

Ceny ustalane są indywidualnie.